Evvel bu arada tatile geldiği kadını, sonradan kendini bıçakladı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bire bir erkek, geçmiş beraber tatile geldiği kadını, daha bilahare kendisini bıçakladı. Her iki dirilik bile çetin yanık namına hastaneye kaldırıldı.

Olay, geri akşam ezanı saatlerinde Sorgun Mahallesi Herford Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Kırşehir’den Manavgat’a tatile mevrut Cenap K. (56) ve Ayşe Z.D. (29), 40 ABF 800 plakalı otomobil ile Herdford Caddesi’ne geldiklerinde vesile içerisinde tartışmaya başladı. Tıpkısı müddet sonraları Cenap K., yanında kâin kadını bıçaklamaya başladı. Bu sırada caddeden motosikleti ile sabık 2 dinç, ilk kadını adamın elinden kurtardı, elan sonraları ise 112 Müstacel Davet Merkezini aradı.

Bıçağı boğazına dayayıp namına kötülük verdi

İhbarın arkası sıra fenomen namına çok sayıda polis ve afiyet ekibi atıf edildi. Çorlu karı, görüngü yerindeki müdahalenin arkası sıra Manavgat Fehamet Hastanesine kaldırılarak otama altına alındı. Cenap K., polislerin gelmesinin peşi sıra bıçağı boğazına dayayıp ilk karnını, peşi sıra bile boğazını keserek namına engel verirken, polisler biber gazı sıkarak adamı atıl kuzuluk getirdi. Pahal yaralanan Cenap K., sağlık ekibinin olay yerindeki evvel müdahalesinin ardından, fenomen yerinin yakınında mevcut benzeri özel hastaneye kaldırıldı.

Para yüzünden tartıştılar iddiası

İkilinin, otomobil içerisinde alkol alırken aralarında servet tartışması yaşandığı ve tartışmanın böylelikle bıçaklama olayının yaşandığı iddia edildi. – ANTALYAShare: