Eskimemiş parklara MHP Genel Başkanı Bahçeli ve Rahmetlik Muhsin Yazıcıoğlu’nun isimleri verildi

Nevşehir Belediyesi ekipleri aracılığıyla 2000 Evler Mahallesi ve Güzelyurt Mahallesi’ne yapılan yıpranmamış parklara, MHP Umumi Başkanı Şevket Bahçeli ve merhum sakat BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi verildi.

Nevşehir Belediyesi Otopark ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince, 2000 Evler Mahallesi MEDAŞ İşletme Müdürlüğü binası birlikte ve Güzelyurt Mahallesi’ndeki Gazi Caddesi üzerinde yapımına bire bir müddet evvel başlanılan parklar tamamlandı. İçerisinde çocuklar üzere baziçe grupları ve mahalle sakinleri amacıyla lastik ağacı mesnet üslup yollarının bulunduğu parklara mütenevvi türde yüzlerce ağaç dikimi gerçekleştirildi. Yapımı tamamlanan parklardan 2000 Evler Mahallesi MEDAŞ İşletme Müdürlüğü binası yanındaki parka MHP Genel Başkanı Çap Bahçeli’nin, Güzelyurt Mahallesi Gazi Caddesi üzerindeki parka ise 2009 yılında geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybeden rahmetlik çarkıt BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi verildi.

Ululuk Bahçeli ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun isimlerinin saha aldığı tabelalar Otopark ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince parklara yerleştirilirken önümüzdeki günlerde bu parklar için açılış töreni düzenleneceği bildirildi. – NEVŞEHİR

Share: