ESENYURT’TA OTOMOBİLİNE BİNMEK İSTEYEN KADINI SOKAKTA SÜRÜKLEDİ

ESENYURT’dahi alkollü olduğu tez edilen yabancı tabiiyetli avrat, Ahmet Ş.’nin otomobiline binmeye çalıştı. Ahmet Ş. ise kadını otomobilden cebren adi indirerek, sokakta sürükledi. Çevredekilerin de tepki gösterdiği o anlar el telefonu kamerası ile kaydedildi.

Olay, mazi saat 01.45 sıralarında Esenyurt’ta yaşandı. İddiaya göre, alkollü olan ecnebi uyruklu eş, Ahmet Ş.’nin otomobiline çıvmak istedi. Ahmet Ş. ise kadını otomobiline ahzetmek istemedi. Bunun konusunda kadını zorla otomobilden indirdi. Ahmet Ş. kadını sokakta sürükleyerek otomobilden uzaklaştırdı. Güdücü kamu yönelteç kabinine geçmişti kim, eş kullanılmamış ayrımsız aşama ile tekrar koltuğa geçti. Kadını dâhilen iterek çıkaran Ahmet Ş., yine sürükleyerek uzaklaştırdı. Bata Çıka ayağa koruyucu karı, akıbet sefer kapıyı yumruklayarak reaksiyon gösterse üstelik sonuç alamadı. Yaşananları gören çevredekiler ise Ahmet Ş.’ye aksülamel gösterdi. Çoban bu boyut karşısında şikayetçi gelmek için polis güçleri çağırdı. Polisin gelmesi ile sona muazzez olayın arkası sıra Ahmet Ş., şikayetçi olmaktan vazgeçti.

“KARIŞMAK İSTEMEDİM, KORKTUM”

Olayın yaşandığı yerde esnaf olan Yusuf Aydın, “Avrat sarhoştu. Zorla sürüklüyordu. Ego ayrımsız husus yapamadım. Süzülmek istemedim, korktum. Kadının korktuğunu de gördüm” dedi.

KADINI SÜRÜKLEYEREK ARAÇTAN İNDİRDİ

Sokak ortasında yaşanan berbat anları çevredekiler el telefonu kamerasıyla kaydetti. Görüntülerde, yabancı tabiiyetli kadının cebren araçtan indirildiği, arkası sıra yine binmeye çalıştığı görüldü. Ahmet Ş., vasıtasıyla otomobilden itilerek çıkarılan kadının kaldırımda sürüklenmesi ise çevredekilerin tepkisine neden oldu.

Share: