Esenyurt’ta aynı özlük otomobiline binmek talip kadını, cebren süfli inirip yerde sürükledi! O anlar kameralarda…

Esenyurt’ta mazi saat 01.45 sıralarında yaşanan olayda, alkollü olan ecnebi uyruklu kadın, Ahmet Ş.’nin otomobiline binmek istedi. Ahmet Ş. ise kadını otomobiline almak istemedi. Bunun üstüne kadını zorla otomobilden indirdi.

YERDE SÜRÜKLEDİĞİ KADINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Ahmet Ş. kadını sokakta sürükleyerek otomobilden uzaklaştırdı. Çoban cümle yönelteç kabinine geçmişti ki, karı yıpranmamış aynı kadem ile yeniden koltuğa geçti. Kadını içeriden iterek çıkaran Ahmet Ş., yine sürükleyerek uzaklaştırdı. Bata Çıka ayağa kalkan eş, son kat kapıyı yumruklayarak tepki gösterse üstelik serencam alamadı. Yaşananları gören çevredekiler ise Ahmet Ş.’ye tepki gösterdi. Sürücü bu ebat karşısında şikayetçi başlamak üzere polis çağırdı. Polisin gelmesi ile sona eren olayın peşi sıra Ahmet Ş., şikayetçi olmaktan vazgeçti.

“KARIŞMAK İSTEMEDİM, KORKTUM”

Olayın yaşandığı yerde esnaf olan Yusuf Aydınlık, “Kadın sarhoştu. Cebren sürüklüyordu. Ben benzeri madde yapamadım. Süzülmek istemedim, korktum. Kadının korktuğunu birlikte gördüm” dedi. Sokak ortasında yaşanan haleldar anları çevredekiler cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Görüntülerde, yabancı tabiiyetli kadının cebren araçtan indirildiği, peşi sıra yeniden binmeye çalıştığı görüldü. Ahmet Ş., eliyle otomobilden itilerek çıkarılan kadının kaldırımda sürüklenmesi ise çevredekilerin tepkisine sebep oldu.Share: