‘Er Ryan’ı Kurtarmak’ filminin yıldızı Tom Sizemore hayatını kaybetti

Eroin bağımlılığı sorunu de muammer olanABD’li oyuncu, eş içi ivinti zımnında dam yatmıştı. Ünlü oyuncu 18 Şubat’ta geçirdiği kanı kanamasından bu yana komadaydı.

ÖLÜM HABERİNİ MENAJERİ DUYURDU

Menajeri Charles Lago, 61 yaşındaki oyuncunun, California’daki tıpkı hastanede, yanında kardeşi Paul ve 17 yaşındaki ikiz oğulları Jayden ve Jagger varken hayatını kaybettiğini açıkladı.

BALABAN YAPIMLARDA GÖRK ALDI

Detroit kentinin, işçi sınıfının yaşadığı benzeri semtinde dünyaya mevrut Sizemore, temsil faziletli lisansı yapmış ve Hollywood’daki önce çıkışı Oliver Stone’un 1989’üstelik çektiği “Mevlit haset 4 Temmuz” filmiyle olmuştu. Elan sonradan de 1990’larda “True Romance”, “Devil mağara a Blue Dress”ve “Wyatt Earp” gibi büyük yapımlarda tumturak aldı.

OSCAR ÖDÜLLÜ FİLMDE ÖNEMLİ KARAKTERİ OYNADI

Katil Doğanlar filminde, Hafiye Jack Scagnetti’yi ve Heat’te Robert Dahi Niro’nun çetesindeki mümasil tıpkı adamını canlandırdı. 1998’da bile Oscar ödüllü Çeri Ryan’ı Yönetmek filminde, Çavuş Horvath karakterini oynadı. Tom Sizemore 1990’lı yıllarda er, polis güçleri evet üstelik suçluları canlandırdığı koruyucu rollerle tanınmıştı. Sizemore’un racon aldığı ayrıksı filmler beyninde “Natural Born Killers”, “Pearl Harbor” ve “Heat” filmleri üstelik bulunuyor.

Share: