emlak kredisi ayrıntıları galiba oldu

İlk Evim Emlak Kredisi ve Genişletilmiş Konut Kredisi paketine ilgilendiren yasalı aranjman çalışmaları devam ederken, ilişkin amme bankaları, ürünlerin kuşkusuz kullandırılacağını vezneci personeli ile paylaştı.

Dünyanın’nın haberine görekredi kullandırma şartları şöyle:

İlk Evim Emlak Kredisi

Konutun ekspertiz değeri maksimal 2.000.000 TL olacak.

Yemeden Içmeden muvaffakiyetsiz konutlar için müracaat alınacak olup, sıfır konuta ilişik bulunan kriterler uygulanan.

Müşterinin, eşinin yahut ayrımsız hanede eğleşme eden çocuğunun, hep özlük üzerinde göz/kat/mesken niteliğinde gayrimenkulünün bulunmaması lüzum. Fos hazırdaki hisseli sahiplikler iz kullanıdırımına engel olmamakla birlikte, sevgili bu kişilerin hisselerinin toplamı %100’e ulaşıyorsa kitap kullandırılmayacak.

Müşterinin, eşinin yahut bire bir hanede tevakkuf fail çocuğunun, henüz önce belirtilen nitelikte aynı yurt sahibi olup dahi sonra satmış olması İlk Evim Ev kredisine başvurması için engel değil.

Alıcı ve/yahut eşi ilgili ürünü elden 1 nöbet kullanabilir.

Nişane repo oranı maaş %0,99 olacaktır.

Maksimum vade 120 aydır.

Genişletilmiş Emlak Kredisi

Konutun ekspertiz değeri maksimal 2.000.000 TL olacak

Rate ve ikinci umum ev amacıyla müracaat alınacak olup, rate konuta ilişik mevcut kriterler muteber olacak.

Müşterinin, eşinin yahut benzeri hanede tevakkuf eden çocuğunun, cümlesi zat üstünde hane/kat/ev niteliğinde gayrimenkulünün bulunmaması lüzumlu. Hali hazırdaki paydaşlı sahiplikler kitap kullanıdırımına engel olmamakla gelişigüzel, muazzez bu kişilerin hisselerinin toplamı %100’e ulaşıyorsa iz kullandırılmayacak.

Müşterinin, eşinin yahut tıpkısı hanede tevakkuf fail çocuğunun, elan önce tamlanan nitelikte bir gayrimenkul sahibi olup bile sonradan satmış olması Genişletilmiş Emlak Kredisi ürününe başvurması amacıyla bariyer değil.

Konut değerinin yer birkaç yarısının 01.04.2022 öncesinde döviz ve/veya değerli hesaplarında bulunması ve bahis konusu tutarın itimat kullanma tarihine büyüklüğünde bankada TCMB Tahavvül Cılız üzerinden TL’ye çevrilerek karşılanması gerekiyor.

Göz değerinin yüzdelik 50’sinin finansmanı için emlak kredisi kullandırılabilir.

Müşterinin, eşinin ve benzeri hanede ikamet fail çocuğunun KKB sorgusunda degaje konut kredisi kaydı bulunmaması gerekiyor.

Alıcı ve/yahut eşi ait ürünü takkadak 1 nöbet kullanabilir.

Im repo oranı aylık %0,89 olacak.

Maksimal vade 120 aydır.

Eskimemiş pakette bölük cesaret taksitleri hangi büyüklüğünde olacak?

 

Düşük faizli basamak kredilerinin detayları

 

Konut bindi paketlerinde detaylar mahsus oldu

 

Share: