DÜRÜST Partili Mecnunca Tin depremzedeler için hal üretiyor

AK Fırka Denizli Mebus Delicesine Canlılık, depremzedelerin sorunlarını fasletmek yerine hem sahada hem dahi masada çalışmalarını yürüterek, “Sanayinin ve ticari hayatın yeniden daha yaşayan tıpkı şekilde ayağa kaldırılması amacıyla talepleri dinledik, fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin oluşturduğu problemleri fasletmek yerine ilk günden bu yana gece gündüz çalışmalarını sürdüren YANLIŞSIZ Parti Denizli Mebus Şahin Ruh, Kahramanmaraş’taki yaraları görmek namına depremzede ve ilişik bürokratlarla tıpkısı araya gelmeye bitmeme ediyor. Kahramanmaraş Ticaret Borsası’nın eş sahipliğindeki toplantıya katılan Ruh, “Kahramanmaraşlı sanayici ve tecim erbabı kardeşlerimizin arzu ve önerileri, baştan basübadelmevt hamlemizin defa haritası olacak. sürekli kentin dinamikleri ile işbirliği ve andıran bağlanak halinde olacağız. Kahramanmaraş Tecim Borsası’nın ev sahipliğindeki toplantıda inanç ve geleceğe duyulan çekinmezlik iklimi hakimdi. İhracat potansiyeli ile Türkiye ekonomisinde alay sahibi olan Kahramanmaral hesabına şayan tıpkı savaş ile temiz günlerine kavuşacak. Istihsal çarkları yeniden dönecek” dedi.

“Nazır yardımcılarımız, bürokratlarımız ve iş dünyamızın temsilcileri ile buluştuk”

Depremzedelere muavenet etmek için 7’den 70’e herkesle aynı araya gelen Şahin Duygu, “Asrın felaketi depremde nazik ateş düz Kahramanmaraş’ımızda icra vekili yardımcılarımız, bürokratlarımız ve iş dünyamızın temsilcileri ile buluştuk. Sanayinin ve ticari hayatın baştan elan dinç benzeri şekilde ayağa kaldırılması için talepleri dinledik, fikir alışverişinde bulunduk” diye niteleyerek konuştu. – DENİZLİ

Share: