DÜRÜST Öğür Karabük Mebus Ünal, ziyaretlerde bulundu

YANLIŞSIZ Fırka Karabük Mebus Halk Ünal, “Yüz Yüze 100 Aktarılma” programı kapsamında eşkal ilçede ve Eflani’de vatandaşlarla bire bir araya geldi.

Milletvekili Ünal, Eflani’deki programı kapsamında Ovaçalış köyünün karı sahipliğinde Akkışla, Ovaşeyhler, Hacışaban, Akçakese, Karataş, Kutluören, Bağlıca, Bakırcılar ve Soğucak köylerinin muhtarları ve köylüler bir araya geldi.

Muhtarlardan talepleri ve hal önerileri noktasında istişareler gerçekleştirerek notlar aldıklarını belirten Ünal, “Gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ardından Esencik köyünde köylülerle buluşan Ünal, muhtar Hasan Şahin’in oğlunun düğününe katılarak filinta olsun temennisinde bulundu.

Ünal, kız futsal takımı oyuncularıyla buluştu

Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu olan Karabük Atatürk Ortaokulu Kız Futsal Takımı oyuncuları ile aynı araya mevrut Ünal, sporcuları tebrik kartı etti.

Karabük Birlik Medya’yı dahi musahabe fail Ünal, matbuat mensuplarına çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

Ünal, suret Kapaklı ve Bürnük köylerinin vatandaşlarla buluştu.

Soğanlı Çayı taşkın siper inşaatında incelemelerde kâin Ünal, “İş kapsamında 2 bin 600 metre koşa taraflı girmek üzere toplam 5 bin 200 metre istifli, taş tahkimatlı sedde, 15 brit ve 1 sulama bendi olacak projenin şimdiden Karabük’ümüze görklü olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: