Depremzedeler için ödül toplayan Meryem Uzerli’den kendisini eleştiren takipçisine tepki: Feci durumda insanları yargılamayın

6 Şubat’ta eşkal üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde ağır yıkımlara bozukluk oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği yer sarsıntısı felaketinin peşi sıra dünyadan yardım yağmaya başladı. Ev dışında hareketli oyuncu Meryem Uzerli ise Dubai’deki TIME 100 Awards Töreni’nde depremzedeler üzere hediye topladı. Sosyal medyada paylaşım yapmadığı gerekçesiyle benzeri takipçisi marifetiyle tepki gösterilen Uzerli, sessizliğini bozdu.

“BU MESAJINIZI İNSANİ ANLAMDA ANLAMIYORUM”

Meryem Uzerli’yi hedef kayran benzeri sayfadan yapılan yorumda “İnanılmazsın, Hailey Bieber de senden ilk paylaşım yaptı” denildi. Gelen yoruma sinirlenen Uzerli ise “Sizin mesajınızı insani anlamda anlamıyorum. İlk bölüm stroy paylaştım. Burada süratle önceki saatlerde mülk toplayıp gönderdik. Lütfen hakeza bire bir feci durumda insanları toplumsal medya yüzünden yargılamayın. O ant yalnız ve sadece sosyal medya hastalık, neymiş töz sahn namevcut. Kayırıcı planda hakikat hayatta neler yapılıyor bilmediğiniz için” yanıtını verdi.

Share: