Denizli politika haberi… MHP İl Başkanı Yusuf Abus Çameli’ye emisyon yaptı

MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Acayip, Denizli’birlikte gösterişli bir şekilde yürüttüğü kaymakamlık ve mahalle ziyaretleri çerçevesinde Çameli ilçesine, İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle emisyon yaptı. Cevizi, fasulyesi, alabalığı ve yeşil doğasıyla ünlü Çameli’üstelik Somurtkan, esnafları müzakere etti, üreticilerle buluştu, taleplerini dinledi, vatandaşlarla candan sohbette bulundu.

Ulusçu Debi Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Yusuf Somurtkan, 2023’te gerçekleşecek genel intihabat öncesi Orak Ayı ayında başlattığı kaymakamlık ve mahalle mülakat programlarını muttasıl sürdürüyor. İlçe teşkilatları, mahalle temsilcileri, kasa görevlileriyle aynı araya gelerek istişarelerde mevcut Somurtkan, vatandaşlarla ve esnaflarla dahi tıpkı araya geliyor.

Çameli’üstelik vatandaşlarla kucaklaştı

Denizli’nin merkeze sunma uzak ilçelerinden birisi olan Çameli ziyaretinde MHP İl Başkanı Yusuf Acayip’e İl Umumi Heyet Üyeleri, MHP Çameli İlçe Başkanı Uğur Asillik Gailesiz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çameli Sorun Ocakları Başkanı Sedat Zinde haremlik etti. İlk namına Çameli Kaymakamı Kübra Eroğlu’nu müzakere ederek programa başlayan Acayip, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a da ziyarette bulundu. Çameli Ziraat Odası, Çameli Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çameli Benzin Üreticileri Birliğine ziyarette bulunan Yusuf Abus, üreticilerin taleplerini dinledi, sektörle ilgilendiren bilgiler aldı. Çameli’bile esnaflara ziyaretlerde bulunan Garip, görklü amal diledi. Çameli sokaklarını arşınlayan Acayip, vatandaşların kırıcı ilgisiyle karşılandı, Çamelilerle sohbette bulundu.

“Dokunmadık saha bırakmayacağız”

Denizli’nin beherglas köşesini adım adım gezerek organizasyon ve vatandaşlarla kucaklaştıklarını, 2023 öncesi hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten MHP İl Başkanı Yusuf Garip, doğasıyla, tarımsal üretimiyle öne çıkan Çameli’de olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte başta Minval ilçeler Pamukkale ve Merkezefendi’de gerçekleşen yavaş programla eş anlı olarak herhangi bir hafta kaymakamlık ve mahalle ziyaretlerinde bulunduklarını belirten Garip, “MHP adına baştan sona sahada, halkımızın yanındayız. Davamız, ülkümüz yolunda, Denizli sevdamızla halkımızın arasındayız. Bugünde Çameli İlçemizdeyiz. Esnafımızla, vatandaşımızla kucaklaştık. Üreticimiz ve çiftçimizle benzeri araya geldik. Evcil Yönetimlerimizi ziyaret ettik. Çameli’nin o güzelce potansiyelini ve büyümesini yerinde bir misil elan gördük. Gayrı tamlık ilçelerimizde olduğu kabilinden Çameli İlçe Teşkilatımızla 23 Ekim’bile Umumi Başkanımız Sayın Oran Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşecek Manisa mitingi öncesi hazırlıklarımızı değerlendirdik. Sav arkadaşlarımın, ülküdaşlarımın heyecanını, azmini ve efdal enerjilerini çekmek epey fazlasıyla bizleri bahtiyar ediyor. 2023’e revan bu yolda gerçekleşecek seçimlere da MHP Denizli Teşkilatı namına hazırız. Çok çalışacağız, tek bahaneye sığınmadan geceyi gündüze katacağız. Denizli’mizi büyüteceğiz, Türkiye’yi büyüteceğiz, ekmeği büyüteceğiz, umutları büyüteceğiz, hedefleri büyüteceğiz, huzuru büyüteceğiz, milli irtibat ve tesanüt hisarımızı henüz de güçlendireceğiz. Çameli İlçemizde bizleri bağırlarına basan Denizlili hemşehrilerimize aynı kez daha teşekkür ediyorum. Ne Bahtiyar Türküm Diyene” dedi. – DENİZLİ

Share: