Danla Bilic’ten “Gayet iyisiniz, bu süreci dahi çabuk atlatıyorsunuz” diyen muhabire tepki: Laf sokacağın serencam herif benim

Kahramanmaraş merkezli meydana mevrut depremlerin arkası sıra yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Danla Bilic, esbak akşam ezanı tıpkı mekandan çıkarken görüntülendi. Aracına binen Bilic, muhabirin sorularına reaksiyon gösterdi.

MUHABİR: BU SÜRECİ HIZLI ATLATIYORSUNUZ

Danla Bilic’i karşısında gören muhabir, “Gayet iyisiniz, bu süreci birlikte hızlı atlatıyorsunuz” dedi. Muhabirin tepkisine sinirlenen Bilic ise “Yardım etmekten bambaşka yapabileceğim başka ayrımsız husus yok. Konu sokmana hiç gerek yoktu. Güzelce bire bir proje için yemeğe geldik, depremi öğrenince birlikte aceleten kalktık. Bahis sokacağın son koca benim. Teşekkürname ederim” karşılığını verdi.

“SORUMLULARA UZATAMAYACAĞIN MİKROFONU BİZE UZATIP AHKAM KESMEYİN”

O anları Instagram hesabından paylaşan Danla Bilic, ayaklanma ederek şu ifadeleri kullandı: “Röportajı Beyaz TV yayınlamadan ego yayınlayayım. Sorumlulara uzatamayacağınız mikrofonları bize uzatıp ahkam kesmemeyi öğreneceksiniz! Sırası değil demem gereken rastgele şeye bütün sırası diyorum unutmamak üzere. Tıpkısı tarafınız yiyorsa bu soruları muhatabına ülkü bire bir işin ucundan tutmaya çalışan kimseye değil. Bu saatten sonradan tek öz eskisi kabil değil özellikle ki yeryüzü küçüğünden genişlik büyüğüne bizi ayırmaya bölmeye etkin kimseye hiç değil.”

Share: