Damadın arkadaşları Müslüm Gürses çaldırdı! Merve Boluğur neye uğradığını şaşırdı

Oyunculuğun birlikte şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, geçtiğimiz kamer DJ sevgilisi Er Kişi Okumuş’dan aldığı dünyaevi teklifini akseptans etti. Teklifin arkası sıra dernek hazırlıklarına başlayan Boluğur, geri akşam ezanı müstehzi aynı düğünle Er Kişi Okumuş’la evlendi. Tuvalet ayrımsız gelinlik yeğleme fail Boluğur, nikah masasında araklayıcı şarkıyla büyük bire bir sangılık yaşadı.

MÜSLÜM GÜRSES’İN ŞARKISI ÇALINDI

Nikah memurunun “Evlenmeyi akseptans ettiniz mi?” sorusu üzerine mütekellim Boluğur, “Ego az buçuk uzatacağım. Hastalıkta sağlıkta, print günde mebzul günde, fakirlikte zenginlikte peki” dedi. Kişi Vazıh’ın cevabına geçildiğinde ise Müslüm Gürses’in “Son Nedamet” şarkısı çalındı. Münevver’ın erkek arkadaşlarının açtırdığı gidiş karşısında evvel hande atan Boluğur, daha sonra dahi “Hangi alaka” diye niteleyerek sitem etti. Merasim esnasında nikah memurunun birlikte Boluğur’dan “Beyefendi” demesi da dikkatlerden kaçmadı. İmzalar atılırken oyuncudan evvel davranan Er Kültürlü, Merve Boluğur’un ayağına bastı.

İKİ GELİNLİK GİYDİ

Acemi Cadı dizisindeki Ayşegül rolüyle hafızalara kazınan Merve Boluğur, 4 aydır aşk yaşadığı DJ Ayvaz Işıklı ile evlendi. Çiftin Sait Halim Gösterişli Yalısı’nda gerçekleşen nikahını, Üsküdar Belediye Reisi Hilmi Türkmen kıydı. Aktör, musahabe dünyasından adlı isimlerin akın ettiği düğününde iki gelinlik tercih etti. Tolga Çam ile müteharrik Boluğur, önce şişkin taşlarla ciltli ince kollu tıpkı gelinlik giydi. Ünlü kişi, düğünün ikinci yarısında ise kısa taş ve püsküllerle kaplanmış bire bir gelişmemiş gelinlik tercih etti.

HER ANINI PAYLAŞTI

Sevgilisinden bütün “Kocam” diye bahseden Merve Boluğur, nikaha saatler kala Instagram hesabındaki adını de “Merve Boluğur Okumuş” olarak güncelledi. Instagram 4 milyon takipçisi kâin aktör, tedbir sürecinden düğünün sonuna büyüklüğünde değme anını sevdikleriyle paylaşmayı bile boşlama etmedi.

İşte Merve Boluğur’un düğün fotoğrafları…Share: