ÇBK Mersin Ağacı Yenişehir Belediyesi Avrat Basketbol Takımı’nın kadrosu tanıtıldı

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Karı Basketbol Takımı’nın 2022-2023 sezonu tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Bir otelde planlı toplantıya Sazak Valisi Mehabetli Hamza Güreşçi, site protokolü, aksiyon insanları ve takımın oyuncuları katıldı.

Vali Güreşçi, toplantıda, takımın bodur sürede hem tesisleşme hem de liglerde sükse konusunda balaban evolüsyon gösterdiğini söyledi.

Yeni mevsim öncesi böyle tıpkı etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten Pehlivan, “Tasavvur galiba, bökelik. ‘O sene bu sene’ anlayışıyla yola sâdır ayrımsız takımımız var. Buna içtenlikle mümin oyuncular, teknik yıldız bilimi ve kulüp başkanı, bu takıma istem veren kıymetli Mersinliler var. Çıkılacak bu eskimemiş yolda bütün birlikte inanıyoruz kim Mersin Ağacı’imizi, hepimizi gururlandırmaya bitmeme edecekler.” diye konuştu.

Pehlivan, yeni sezonda Sazak temsilcisine başarı diledi.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit dahi takımın güdük sürede elde ettiği başarıların küçümsenemeyeceğini belirterek, bu sezon hedeflerinin iri olduğunu aktardı.

Özyiğit, başarıda bağlanak ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, “Bu sene dünyanın sunu bereketli basketbolcularını nakil etme başarısını gösterdik. ÇBK’nin büyümesi, başarılar elde etmesi Mersin Ağacı’imize her alanda katkı sunması bizleri gururlandırıyor. Hep gelişigüzel kulübümüze sahip çıkmalıyız. Bu sene Mersin Ağacı’e 4 kupa aktarmak üzere önümüzde tek engel namevcut.” ifadelerini kullandı.

Kulübün umumi koordinatörü Ender Ünlü ve iletişim danışmanı Didem Yapar’ın lokma tatlısı yaptığı toplantıda, bakir sezonda uğraş edecek ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Karı Basket Takımı’nın oyuncuları tanıtıldı.

Share: