Çaykur Rizesporlu Van den Hurk: İyi tıpkı maç çıkaracağımızı düşünüyorum

Çaykur Rizesporlu topçu Anthony Van den Hurk, hafta sonu oynanacak Yılport Samsunspor maçı ile ilişkin, “Derbi olduğunun farkındayım. İyi tıpkısı karşılaşma çıkaracağımızı düşünüyorum” dedi.

Spor Ayak 1’inci Klasman ekiplerinden Çaykur Rizespor, ligin 5’inci haftasında 11 Eylül Ahzüita günü sahasında oynayacağı Yılport Samsunspor maçı hazırlıklarına bitmeme ediyor. Mehmet Cengiz Toplumsal Tesisleri’nde gerçekleşen egzersiz öncesi, yeşil-mavili takıma bu sezon nakil olan Anthony Van den Hurk, matbuat mensuplarına açıklamalarda bulundu. 2’nci maçında gollerine başlamanın mutluluk donör bir fenomen olduğunu anlatım fail Van den Hurk, “Maçı bile kazanmamız Beni elan dahi bahtiyar etti. Elbette kim benim gollerimin galibiyetimize da yaraması tek isteğim. Benim gol atmam pir bire bir molekül ama bunun galibiyetle süslenmesi sunma muhteşem şey. Benim gol atıp kaybetmemizin tek anlamı namevcut. Umarım attığım goller galibiyetimizi sağlar. O yüzden bire bir gol hedefi koymadım. Kâfi ki goller galibiyetlere havari olsun” şeklinde konuştu.

“ELİMDEN GELENİN ARZ İYİSİ İÇİN ÇALIŞACAĞIM”Yıpranmamış bir çevreye gelindiğinde ayrımsız alışma süreci olduğunu belirten Van den Hurk, “Geldiğim andan itibaren hem kulüp adına hem kent adına hep bana havari oluyor. Bunu kemiksiz tıpkı şekilde görebiliyorum. Buda neva sürecinizi kısaltan aynı özdek. Hem aileme hem bana tümce havari oluyor. Şu anda önüme bakıyorum. Yeni bir mızıka bire bir şeyleri başarmam gerektiğini biliyorum. Onun amacıyla elimden gelenin yer iyisini her maçta yapmaya çalışacağım” dedi.”İYİ BİR MAÇ ÇIKARACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Hafta sonu Çaykur Didi Stadyumu’nda oynanacak Yılport Samsunspor maçı ile ait mütekellim Van den Hurk, “Samsunspor’u biliyorum, arkadaşlarım anlattı. Şampiyona adaylarından, ferah oyuncuları var. Amma şu temel kadar gani gitmiyorlar, serencam maçlarını birlikte kaybettiler. Taraftarlarını mutlu etmek amacıyla haddinden fazla iştahlı aynı şekilde buraya gelecekler. Çok istekli olacaklar. Bizim da sunu beş altı onlar kadar arzulu olmamız lazım kim maçı kazanabilelim. Derbi olduğunu farkındayım. İyi ayrımsız karşılaşma çıkaracağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Share: