Büyükkılıç: “Değerli büyüğümüz Hacı İzzet Bayraktar’a Allah’tan yağmur diliyoruz”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, son fail Kayseri’nin muhteşem simalarından hayırsever aksiyon insanı Hacı İzzet Bayraktar için taziyede bulunarak, “Kayseri’mizin büyük iş adamlarından ve hayırseverlerinden değerli büyüğümüz Hacı İzzet Bayraktar’a Allah’tan yağmur diliyoruz” dedi.

Hayırsever şehir Kayseri’nin hayırsever iş insanlarından olan Bayraktarlar Holding’in kurucusu ve Umumi Heyet Başkanı Hacı İzzet Bayraktar’ın vefatı dolayısıyla temel sağlığı mesajında bulunan Başkan Büyükkılıç, “Bayraktarlar Holding kurucusu ve Umumi Heyet Başkanı, kızıl hemşehrimiz Sayın Hacı İzzet Bayraktar’ın vefat haberini üzülerek öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, Bayraktar Ailesi’ne başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Rabbim mekanını cennet eylesin” ifadelerinde bulundu.

“Kayserili hemşehrilerimizin da başı sağ olsun”

Büyükşehir Şehremini Dr. Memduh Büyükkılıç, sürdürdüğü konuşmasında Kayserili hemşehrilerine da kelle sağlığı dileklerinde bulunarak, “Tabi Kayseri denilince akla yardımseverlik dirimsel. Amma elbette kim hayırseverlerimize teşekkürname ederken, zaman vefatını duyduğumuz ve Kayseri’mizin mehabetli gelişim adamlarından ve hayırseverlerinden zer büyüğümüz Hacı İzzet Bayraktar’a Allah’tan rahmet diliyoruz. Koygun ailesine başsağlığı diliyoruz. Kayserili hemşehrilerimizin dahi başı salim olsun diye buradan ısınmak istiyoruz” dedi. – KAYSERİ

Share: