Bursa’da 4 Ekim’de tarım ve hayvancılık fuarları açılacak

BURTARIM 2022 Bursa 19. Uluslararası Ekincilik, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa Arsıulusal Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı 4-8 Ekim’de gerçekleştirilecek.

TÜYAP Bursa Fuarcılık NAN ile Türk Tarım Maşa ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) hisse senedi birliğiyle TÜYAP Bursa Arsıulusal Fuar ve Kurultay Merkezi’nde düzenlenecek fuarlar, yerli ve ecnebi 200’den fazla firmayı ayrımsız araya getirecek.

Geniş işaret yelpazesine sahip fuarlarda ziyaretçiler, tarım ve hayvancılık konusundaki sonuç trendleri, gelişmeleri ve yenilikleri rüyet imkanı bulacak. Ağırlıklı kendisine domestik istihsal mahsulat tanıtılacak. Ziyaretçiler ayrıca düzenlenen etkinliklerle etkileşimli bire bir fuar deneyimi yaşayacak.

Her iki fuarda münhal alanda traktör ve ekipmanları, 4 ayrı mağaza ve fuayeden oluşan vabeste alanda ise tohumdan sulama sistemlerine, hayvancılık ekipmanlarından zirai mekanizasyona, tarımsal ilaçlamadan gübreye, sebze-meyvecilikten ekolojik tarıma, nebat beslemeden fide-fidana kadar açık işaret grubu düzlük alacak.

Çeşitli yarışmaların da düzenleneceği fuarlara, Balkan ülkelerinin tamamından, Avrupa’nın mukannen bölgelerinden, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, İran, Azerbaycan ve Ilımlı Asya, Haliç, Şimal ve Ilımlı Afrika ülkelerinden çok sayıda ziyaretçi ve Türkiye’den 60’ın üzerinde şehirden mihman geleceği hesap ediliyor.

Arsıulusal gelişim birliklerine sahne olması beklenen fuarlar, 8 Teşrinievvel tarihinde saat 17.00’ye kadar mülakat edilebilecek.

Share: