BiP’in Audi Q2 kampanyasının talihlisi galiba oldu

Türkiye’nin evcil iletişim ve dirim platformu BiP’in düzenlediği Audi Q2 ödüllü keşide, yaklaşık 1 milyon katılımla gerçekleşti.

Turkcell’den yapılan açıklamaya bakarak, BiP’in “Keşfet” kısmından BiP Audi Q2 Kampanyası kanalını izlem eden kısaca 100 bin kullanıcının katıldığı çekilişin talihlisi, Bayburt’ta tüvana Ferdi Kader oldu.

Audi Q2, Turkcell’in İstanbul’daki genel müdürlük binasında planlı törenle BiP Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe vasıtasıyla talihliye teyit edildi.

192 ülkede milyonlarca kullanıcıya vasıl BiP, sunduğu özelliklerle hayatı kolaylaştırmaya bitmeme ediyor. BiP’teki kapsam özelliği sayesinde kullanıcılar, buut menüsüne tıklayarak videoteyp yahut fotoğraflarını buut kendisine paylaşabiliyor.

Operatör fark etmeksizin herkesin kullanabildiği BiP’in Takım Taşıma özelliği yardımıyla daha eski mesajlaşma uygulamasında kalan gruplar ve dostane geçmişleri palas BiP’e aktarılabiliyor.

Antrparantez, BiP’te 15 kişiye büyüklüğünde HD kalitesinde ünlü ve takım görüntülü görüşmenin birlikte HD foto paylaşım seçeneği da bulunuyor. BiP’in kullanıcı verileri, Türkiye’deki faziletkâr güvenlikli malumat merkezlerinde korunuyor.

BiP İletişim paketinin zarfında BiP’te meri 1 GB ve 500 DK bulunuyor. Kullanıcı 9,90 TL karşılığında hem BiP’te uygulanan 1 GB ve 500 an hem de herhangi bir hafta 1 keşide hakkının sahibi oluyor.

“Mevrut talepler üstüne Audi kampanyamız bitmeme edecek”

Açıklamada görüşlerine yer sunulan BiP Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe, evcil bildirişim ve yaşam platformu BiP’in, dünyanın seçme durumunda ve dizge vasıtasıyla kullanıldığını aktararak, şunları kaydetti:

“Uygulamamızla ve sonsuz değişen fırsatlarla kullanıcımıza birçok palas ve avantaj sunuyoruz. BiP İletişim paketi da bunlardan birisi. BiP’in alım satım yeri olan Keşfet kısmından akıbet kendisine Audi Q2 çekilişimize tahminî 1 milyon katılım gerçekleşti. Kazanan arkadaşımızı kutluyor, ara bulucu metin günlerde kullanmasını temenni ediyoruz. Mevrut talepler konusunda Audi kampanyamız bitmeme edecek. Ayrıca, BiP’te kullanıcılarımızı memnun edecek bakir ödüllü kampanyalar gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.”

Ak Yazılı 27 yaşındaki Ferdi Baht ise çekilişi kazandığı amacıyla haddinden fazla mutlu olduğunu belirterek, “Sevdiklerimle BiP üzerinden haberleşmenin bana şans getireceği aklıma gelmezdi. BiP yetkililerine bu güzel ödül üzere çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: