Batman vukuf: Batman Emniyet Müdürlüğü melfuf bakım binasının açılışı yapıldı

Batman İl Güven Müdürlüğü melfuf bakım binasının açılışı törenle yapıldı.

Kültür Mahallesinde yapımı tamamlanan eklenmiş bakım binasının açım töreninde konuşan Ilbay ve Belediye Komutan Vekili Ekrem Canalp, kullanılmamış binanın kente şiddetli olmasını diledi.

Canalp, “Buradaki mülhak hizmet binası teşkilatımızın bakım kapasitesinin artırılmasında, Batmanlılara çokça henüz çalışkan düzenlilik hizmetinin verilmesinde muhteşem imkanlardan biri haline gelmiş durumda. Batman ve emniyetimiz üzere berceste olmasını diliyorum.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç üstelik tahminî bir sene önce belediyenin Atatürk Parkı’nın genişletilmesi ve vatandaşlara daha dolgunca bakım sunulması amacıyla emniyetin bala şubesi ve lojman binasını kendilerinden istek ettiğini anlatarak, buna kıymet birlikte güvenlik teşkilatına şehremaneti marifetiyle mülhak bakım binasının yapıldığını söyledi.

Kıraç, “Çok uygun bire bir değişmeyen oldu. Hem Atatürk Parkı genişledi ve insanlar orada bayındır ayrımsız soluk alıyor hem tığ da buraya ayrımsız kaç yazıhane ilave ederek vatandaşımıza bakım etme noktasında çok daha abat ve güzelce benzeri ortamda çalışacağız. Belediyemize teşekkürname ediyoruz. İnşallah daha pir hizmetler arz etmek için bu aynı ser tamam.” diye konuştu.

Konuşmaların peşi sıra eklenmiş bakım binasının açılışı yapıldı.

Törene, Garnizon Komutanı Tugay İhsan Kaplan, İl Uyanık Komutanı Kıdemli Albay Yokluk Katmerli, İl Müftüsü Nihat Esas ve itimat teşkilatı mensupları katıldı.

Share: