Batman ekonomi haberi: Vekil Nebati Batman’da esnafa müjdeyi verdi: “Paket yolda”

Vekil Bitkisel Batman’da esnafa müjdeyi verdi: “Paket yolda”

BATMAN – Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Batman’ı ülfet ederek çeşitli temaslarda bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı Nebati Batman Valiliğini ülfet etti.

Kaynak ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Batman Valisi Ekrem Canalp ve Ak Öğür Batman Mebus Ziver Özdemir, Dürüst Fırka İl Başkanı Akif Bol ve protokol yoluyla karşıladı. Nazır Nebati, Vilayet haysiyet defterini imzaladıktan sonraları makama geçerek Batman Valisi ve Şehremaneti Komutan Vekili Ekrem Canalp’tan kent genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgelik aldı. Vekil Bitkisel, Valilik ziyaretinden sonradan Batman Doğru Fırka iklim teşkilatını mülakat etti. Selim Partili çoluk çocuk Nazır Nebati’yi meşale, erbane ve kürtçe şarkılar eşliğinde karşıladı. Ak Öğür memleket teşkilatı ziyaretinden sonraları Batman Gülistan Caddesine revan Icra Vekili Bitkisel, burada mevcut esnafları mülakat ederek vatandaşlarla dostça etti. Bakan Nebati, esnaf ve vatandaşların sevgili ve taleplerini dinledikten bilahare çocuklara hediyeler dağıtıp hatırat foto çektirdi. Esnaf ziyaretinde talepleri dinleyen Icra Vekili Nebati, “Esnafımızı rahatlatacak paket yolda geliyor. Esnafımızı rahatlatacağız. Cumhurbaşkanımız açıklayacak” dedi.

Bakan Nebati’ye görüşme sırasında Batman Valisi ve Uray Başbuğ Vekili Ekrem Canalp, Batman Selim Fırka Saylav Ziver Özdemir ve tören düzeni üyeleri eşlik etti.

Share: