Başkan Mehmet Deveci enfrastrüktür yenileme çalışmalarını inceledi

Nevşehir Şehremini Dr. Mehmet Savran, Sümer Mahallesi’nde Nevşehir Belediyesi Akarsu ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen altyapı restorasyon çalışmalarını inceledi.

Nevşehir’bile kalımlı hizmetler fora etmek namına akıntı ettiklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Mehmet Sarban, “Hedefimiz kentimizin rastgele köşesini tıpkı gündeş enfrastrüktür standardına sarmak” dedi. Fevzi Intikal Etmek Caddesi’nde devam fail icraat karşı Başkan Yardımcısı Ersin Erol’dan bilgiler düz Sarban, çalışmalarda görev fail belediye personellerine kolaylıklar diledi.

Mahalle sakinleri ile da sohbet ederek temenni ve önerilerini dinleyen Savran, altyapı çalışmaları sırasında gösterdikleri çıdam ve verdikleri destekten ortalık vatandaşlara teşekkürname etti. Altyapı çalışmalarının el ve sinerji olduğunu bu sebeple enfrastrüktür çalışmalarına başlamanın cesurluk gerektirdiğini belirten Deveci, bu yılsonuna kadar şehrin bir nice noktasında enfrastrüktür probleminin tarihe karışacağını kaydetti.

Altyapının yumruk fakat sürekli işler olduğunu tamlayan Sarban yaptığı yazılı açıklamada, “Bu süreçte bize destekleriyle sakil veren ve sabır gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Sümer Mahallemizde altyapı çalışmalarımız tamamlandıktan sonradan üstyapı çalışmalarına başlayacağız. Mahallemizde ısıdam asfalt konforu ile alay malay cadde ve sokakların çehresini değiştireceğiz. Hedefimiz kentimizin herhangi bir köşesini tıpkısı çağdaş enfrastrüktür standardına kavuşturmak” dedi. – NEVŞEHİR

Share: