Başbuğ Osman Zolan Babadağlılarla kucaklaştı

Babadağ ilçesinde gittiği değme mahallede kasırga ve birlik seli ile karşılanan Denizli Büyükşehir Belediye Reisi Osman Zolan, vatandaşların sevgisine ve güvenine müstahak olabilmek üzere, kesintisiz demeden Babadağ ve Denizli için çalıştıklarını söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Büyükşehir Belediyesinin Babadağ ilçesinde vatandaşlarla kucaklaştı. Başkan Osman Zolan Babadağ ilçe ziyareti çerçevesinde sırasıyla İncilipınar, Kıranyer, Demirli, Ahıllı, Oğuzlar, Yeniköy, Mollaahmet, Kelleci ve Bekirler Mahallelerini müzakere ederek hemşehrileriyle kucaklaştı. Babadağ ilçesinde gittiği rastgele mahallede heyecan ve tabiiyet seli ile karşılanan Komutan Zolan, Büyükşehir Belediyesinin Yeniköy Mahallesi’nde ilçeye kazandırdığı halı sahada çocuklarla futbol oynarken gine Büyükşehir Belediyesi marifetiyle öğün yapım çalışmaları çerçevesinde asfaltlanarak hizmete açılan Duacılı-Bekirler-Kelleci uğrunda incelemelerde bulundu. Gün boyu süren ilçe ziyaretinde Komutan Zolan, vatandaşlarla uzun uzun kardeşçe ederek dertlerini dinledi, Büyükşehir Belediyesinin yaptığı say ve yatırımlardan bahsetti.

“İlk günkü heyecanla çalışıyoruz”

Vatandaşların kendilerine duyduğu yiğitlik ve bindi zımnında teşekkürname fail Başbuğ Osman Zolan, Denizli’nin güzelliğine güzellik katmaya aylamak üzere mücahede ettiklerini söyledi. Babadağlı hemşehrileriyle bire bir araya gelerek mahallelerin ihtiyaçlarını müşavere etme imkanı bulduklarını anlatan Başbuğ Zolan, “Denizli’mizin 19 ilçe ve 622 mahallesinde önceki günkü heyecanla çalışmaya bitmeme ediyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bloke etmek amacıyla beherglas birimimizle gayret ediyor, bakım etmeye çalışıyoruz. Denizli’mizin herhangi bir ilçesinde ve seçkin mahallesinde tıpkı hizmet kalitesi olmasını hedefliyoruz. Bunu yapmak için birlikte bilcümle kadro arkadaşlarımızla birlikte himmet gösteriyoruz” diyerek konuştu. – DENİZLİ

Share: