Başbuğ Demirtaş: “Hizmette mahalle ayrımı namevcut”

İlkadım Belediye Reisi Necattin Demirtaş, dalan-rustik ayırımı yapmadan gerekseme mahsus seçkin mahallede kaldırım, kilitlenmiş parke ve bordür restorasyon çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Bizim üzere benzeri mahallemizin diğerlerinden farkı namevcut” dedi.

İlkadım Belediyesi Bilgelik İşleri Müdürlüğü ekipleri lüzum şehir merkezinde gerekse kırsal mahallerde çalışmalarına devam ediyor. Şehrin ihtiyaç mahsus birçok noktasında ve vatandaşlardan mevrut talepleri hemencek hesabına getiren ekipler, kaldırımlarda meydana mevrut bozulmalar onarım ederek yaşanabilecek aksaklıkların da önüne geçiyor.

İlkadım’ın umum mahallelerde ihtiyaç doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini belirten İlkadım Şehremini Necattin Demirtaş, “Bizim üzere aynı mahallemizin diğerinden hiçbir farkı yok. Cemi mahallelerimizi yegâne yegâne dolaşarak, mahalle sakinlerimize kardeşçe ederek mahallelerdeki eksiklikleri tayin ediyor ve çalışmalarımızı bu tespitlere göre planlıyoruz. Amacımız görevde olduğumuz sürece ilçemize vatandaşlarımıza yer mebzul hizmeti çevirmek. Temas antlaşma dediğimiz kabil vatandaşlarımızın memnuniyeti ve sağlığı bizim amacıyla çok yüce” diye konuştu. – SAMSUN

Share: