Bankta otururken hem çarpma hem bile gasp edildi

Bankta otururken hem çarpma hem da gasp edildi

Yanına mevrut iki aynasız eliyle çarpma edilen gencin, yere düşen cep telefonu ve sigara paketini alıp kaçtılar

Görgü tanığı güre kız: “Sigaram ve telefonumu aldılar” diyerek ağlıyordu

ANTALYA – Antalya’da 18 yaşındaki güre, bankta oturduğu tam yanına mevrut iki dinç aracılığıyla darp edildi. Şüpheliler gencin yere sakıt el telefonu ve sigarasını alıp kaçarken, esasen yaralanan dinç tedavi amacıyla hastaneye kaldırıldı.

Olay, 12.45 sıralarında Dağ ilçesi Eskimemiş Mahalle 2453 çıkmaz üzerindeki parkta meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, parkta oturan Enes Erdem ile yanına gelen kimliği belirsiz iki tendürüst beyninde isimsiz bire bir sebep dolayı ağız dalaşı daha çok. Kavgaya dönen tartışmada Yiğitlik zedelenmek edildi. Şüpheliler, Yiğitlik’in çekişme simultane yere düşen el telefonu ile 1 paket sigarasını alıp fenomen yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri irsal edildi.

Belirtilen adrese mevrut afiyet ekipleri, başından yaralanan Enes Fazilet’i ambulansla Acı Azamet Hastanesine kaldırdı.

“Sigarası ve telefonu makbuz diye ağlıyordu”

Polis, kaçan şüphelileri derk etmek için himmet başlatırken, olayın eksperyans tanıklarından Merve Kısık, “Olayı ego eksiksiz görmedim, annem görmüş. Sonraları ego birlikte aşağıya indim. Çarpışma ediyorlardı, ayırmaya çalıştım. Ben gelince üzerinden kalkıp kaçmaya başladılar. Peşlerinden kovaladık. Çocuk ‘sigaram ve telefonumu aldılar’ diye niteleyerek ağlıyordu” dedi.

Share: