Balkondan seçme keder açan şahsı itimat müdürü ikna etti

Balkondan herhangi bir keskin açan şahsı güven müdürü kandırma etti

NEVŞEHİR Nevşehir’de iddiaya göre çocuklarını yolmak için eve mevrut ve göremeyince etrafa gelişigüzel acı açan şahsı, Nevşehir İl Güvenlik Müdürü Ulvi Loğoğlu ikna etti.

Edinilen bilgiye göre, Minval Herikli Mahallesi Mustafa Parmaksız Caddesi üstünde meydana mevrut olayda evden uzaklaştırma kararı olduğu öğrenilen İlhan A., çocuklarını ahzetmek üzere eve eve geldi. Geldiği evde çocuklarını göremeyen İlhan A., evvel hariç artık. Burada etrafa bağırıp çağıran İlhan A., daha sonraları eve girdi. Çocuklarını yutmak istediğini belirterek, elindeki tüfekle etrafa herhangi bir açan şahsı görenler, durumu ihbar etti. İhbar konusunda bölgeye çok sayıda polis güçleri ve afiyet ekibi gönderme edildi. Polis Güçleri ekipleri, balkona çıkarak etrafa rastgele keskin açan İlhan A.’yı hikâyelemek için çalıştı.

Emniyet müdürü ikna etti

Olay adına mevrut Nevşehir İl Güvenlik Müdürü Mehabetli Loğoğlu, benzeri müddet şahıs ile görüştü. İlhan A.’yı ikna eden Loğoğlu evden çıkardığı şahsı rahatlık aracına bindirerek, görüngü yerinden ayrıldı. Olayla ilgili anket başlatıldı.

Share: