Antalyaspor-Kayserispor maçının ardından

Spor Popo Süper Lig’in 25. haftasında konuk olduğu Fraport SEMIZLIK Antalyaspor’a 4-0 yenilen Yukatel Kayserispor’un ustalık direktörü Gündeş Atan, Kayseri’de yaşanan zelzele dolayısıyla oyuncularının 2 gündür uykusuz olduğunu söyledi.

Atan, karşılaşmanın arkası sıra düzenlenen basın toplantısında, zaman başından bu yana hiçbir şeyden sızlanmadan, mazeret göstermeden ellerinden gelenin sunma iyisini yaptıklarını dile getirdi.

Bu maç üzere beş altı devam mazeret öne sürebileceklerini tabir eden Atan, savunmada oynayan 3 oyuncusundan yoksun bir şekilde sahaya çıktıklarını kaydetti.

Maça dolgunca başladıklarını anlatan Atan, “İlk 15 dakikada topun kontrolü bizdeydi. O anda Yüce Karimi sakatlandı. Ilımlı sahada formda ve önder oyuncularımızdandı. Baran ile Antalyaspor oyunu kontrolüne aldı ve öne geçti. Tepkisiz kaldık. Yorgunduk, uykusuzluk dahi vardı. Maatteessüf ayrımsız depreme yakalandık ve topluluk 2 gündür uykusuz. Oyuncularım bu zaman ikinci yol elem oynama haklarını kullandı. Şimdiye kadar haddinden fazla bereketli mevrut oyuncularımızın bu hakkı olduğunu düşünüyorum. Onlara aşkın arkalamak istemiyorum.” diyerek konuştu.

Atan, 3 puanı düz Antalyaspor’u da tebrik etti.

Share: