Akıl kanamasından öldüğü sanılıyordu, cinayete kurban gittiği ortaya artık

Kanı kanamasından öldüğü sanılıyordu, cinayete kurban gittiği ortaya daha çok

Sazak’de 11 yıl ilk karın kanamasından öldüğü sanılan M.T. isimli şahsın, cinayete kurban gittiği ortaya artık

Sazak polisinin yaptığı titiz düzentileme sonucunda maktulün o çevrim patronu olan S.Y. vasıtasıyla zedelenmek edildiği ve başına vurulan kaba eğin sonucunda karın kanaması geçirip, öldüğü belirlendi

Gözaltına alınan sakil tutuklandı

MERSİN – Mersin’de 11 yıl önce bellek kanamasından öldüğü sanılan M.T. isimli şahsın, cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Mersin Ağacı polisinin yaptığı kurnaz say sonucunda maktulün o çağ patronu olan S.Y. vasıtasıyla zedelenmek edildiği ve başına vurulan kaba üzeri sonucunda kanı kanaması geçirip, öldüğü belirlendi.

İl Güven Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Asayiş Idarehane Müdürlüğüne mecbur Kıya Çağ Amirliği ekipleri, 6 Sülale 2011 tarihinde suret Toroslar ilçesi Kurdali Mahallesinde meydana gelen olayda M.T.isimli maktulün keleş şekilde hayatını kaybetmesiyle ait dosyayı baştan incelemeye aldı. Yapılan incelemede maktulün hurdacılık yaptığı tespit edilirken, o dönemdeki çok sayıda eş çevresiyle görüşmeler yapıldı. HTS incelemeleri, saha çalışmaları ve alınan tanık ifadeleri neticesinde maktulün o bölüm hurda işinde patronu olan S.Y. ile arasındaki 30 TL takanak verecek konusu yüzünden tartışma çıktığı, M.T.’yi çarpma ettiği ve başına künt denilen cisimle vurması sonucu karın kanaması geçirerek hayatını kaybettiği belirlendi. Şüpheliyi derk etmek için emek başlatan ekipler, Muş’un Dilimli Köyü’nde yaptığı operasyonla şahsı gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin peşi sıra adliyeye atıf edilen eş, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Share: