Akıbet dakika haberleri… Başşehir EDAŞ, yılın geçmiş yarısında Çankırı ve Kırıkkale’de yatırımlarını tamamladı

Başkent Zindelik Dağıtım NANIAZIZ (EDAŞ), Çankırı ve Kırıkkale’dahi yılın önce yarısında bakım, restorasyon ve envestisman çalışmalarını tamamladı.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, Hükûmet Merkezi EDAŞ yılın evvel yarısında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Çankırı’bile hizmet verdiği ilçe ve köylerde bulunan 994 tenvir armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 31 pano ile 31 trafo ve 2 tevzi merkezini üstelik doğrudan geçirdi. Antrparantez kentte 27 kilometrelik hattın bakımı bile tamamlandı.

Toplam 5 kilometrelik bakir kablo döşeyen Payitaht EDAŞ ekipleri, kentte 121 kullanılmamış tenvirat armatürünün montajını de tamamladı. Ayrıca bakir 5 ruh panosu ve 4 dönüştürücü merkezi montajı bile tamamlandı.

Kırıkkale’nin Minval, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Delice, Kötü ve Sulakyurt ilçelerinde 10 bin 676 ışıklandırma armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 11 pano ile 11 trafo ve 2 nüsha dağıtım merkezini da elden geçirdi. Ayrıca kentte 1.914 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Kırıkkale’üstelik hep 35 kilometrelik yeni kablo döşeyen ekipler, kentte 424 kullanılmamış tavzih armatürünün montajını bile tamamladı. Antrparantez bakir 2 neşelilik panosu ve 2 dönüştürücü merkezi montajı üstelik tamamlandı.???????

Share: