Akıbet dakika haberi… Nevşehir’de içerisinde sökel ve afiyet personeliyle kaçırılan cankurtaran kamerada

Nevşehir’de içerisinde parasız ve esenlik personeliyle kaçırılan cankurtaran kamerada

Ambulansı kaçıran nefer adli taharri şartı ile azade bırakıldı

NEVŞEHİR – Nevşehir’de bire bir vatandaş 112 ekiplerine ilişik ambulansı içerisinde züğürt ve sağlık personeliyle alay malay kaçırdı. Hep 3 araca çoğaltan cankurtaran, kestirmece 10 kilometre kaçtıktan sonraları ilçe yaparak durdu. Kaçırılan cankurtaran asayiş kameralarına yansırken, kaçıran can ise adli kontrol amacıyla başıboş bırakıldı.

Edinilen bilgiye göre geçkin gece saatlerinde meydana gelen olayda; Gülşehir’den Nevşehir Azamet Hastanesi Acil Servisine hasta getiren cankurtaran, içerisindeki hastayı azaltmak için Nevşehir Devlet Hastanesi acil servisine yanaştı. Kamu bu tam ambulansa binen Mustafa S. ambulansı içerisindeki hasta ve bir keyif personeli ile kaçırdı. Ambulansı kaçıran Mustafa S. 2000 Evler Mahallesi darülfünun kavşağında kırmızı ışıkta muntazır 3 araca birlikte çarparak için devam etti. Durumun bildirilmesi konusunda polis güçleri ekipleri ambulansı strateji etmeye başladı. Ambulansı kaçıran Mustafa S., karaca yolları kavşağından dönerek, kere hizmet tesislerine kadar kaçtı. Kaçırılan cankurtaran burada konteynere çarparak durdu. Olay yerine haddinden fazla sayıda polis güçleri ve afiyet ekibi gönderme edildi. Ambulansta mevcut hasta olay hesabına gelen ayrıksı aynı ambulansla esasen Fehamet Hastanesine götürüldü.

Polis vasıtasıyla gözaltına alınan Mustafa S., işlemlerin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol neredeyse başıboş bırakıldı. Mustafa Ş., mahkemece tedavi örtmek üzere Adana Ruh ve Asap Hastalıklsrı Hastanesine sevk edildi. Öte yandan kaçırılan ambulans, trafikte reviş halindeyken ayrımsız hisse senedi yerinin asayiş kamerasına takıldı.

Share: