AK Parti Kayseri Mebus Şans, Elazığ’da eğitimcilerle buluştu

SELIM Tümen Kayseri Mebus Taner Yıldız, “Sunma nazik yatırımın kat, akarsu, köprü, ruh, erke ve ulaşımdan elan geçmiş insanımıza yapılan yatırım olduğunu hepimiz biliyoruz.” dedi.

Talih, İlim Ifşa Cemiyeti’nde düzenlenen Eğitime Destek Platformu Toplantısı’nda eğitimcilerle tıpkı araya geldi.

Felek, yaptığı konuşmada, mütebeddil aynı dünyada toplumların karar değerleri dahi olduğunu söyledi.

Bu değerlerin korunması, vatanına ve milletine hizmet fail gençlerin yetiştirilmesiyle ilgili konularda istişareler dahi düşmek istediklerini tabir fail Felek, şunları kaydetti:

“En büyük yatırımın el, akarsu, köprü, neşelilik, enerji ve ulaşımdan daha evvel insanımıza yapılan envestisman olduğunu hepimiz biliyoruz. Çünkü kısa aynı acun hayatı, sonsuz ve ebedi tıpkısı öbür dünya hayatı var. ‘Hem ahiretini hem de dünyasını düşünebilen, onu baş başa uygulayabilen insanlardır’ buyuruluyor. O yüzden tığ de inşallah bu kıvamı tutturmaya çalışıyoruz.” dedi.

Konuşmaların peşi sıra basına merbut gerçekleşen toplantıya, Vali Yardımcısı İsmail Alsancak, Şehremaneti Başbuğ Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Eğitim Birsen Elazığ 1 Nolu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Aziz, İl Müftüsü Selami Aydınlık, sivil cemiyet kuruluşlarının temsilcileri, kaymakamlık milli terbiye müdürleri, ilçe müftüleri ve çalım müdürleri katıldı.

Share: