4 kırmızı kartın olduğu karşılaşma 2-2 sona erdi

– 4 al kartın olduğu karşılaşma 2-2 sona erdi

DENİZLİ – TFF U19 Seçkin B Ligi 3. haftasında Denizlispor U19 takımı, Tuzlaspor ile karşılaştığı maçta 2-2 berabere kalırken, müsabakada 4 kırmızı kart imdi.

TFF U19 Seçkin B Ligi 3. haftasında Denizli Akkonakspor sahasında oynanan Denizlispor-Tuzlaspor maçı 2-2 berabere sonuçlandı. Karşılaşmada Denizlispor’dan Beceri Sorumlu Gökhan Gerçeklik ve 3 futbolcu kırmızı anaç gördü. Denizlispor’un gollerini, 77. dakikada Emre Furtana, 38. dakikada Kağan Talha Ekinci penaltıdan kaydetti. Mihman Takımın gollerini ise; 25. dakikada Malef Keklik, 82. dakikada Efe Güler attı. Denizlispor’dan Ramazan Karakurt, Emre Furtana, Talha Ermiş Elem ve Beceri Sorumlu Gökhan Hamur kırmızı kart gördü.

“Buradaki kasıt çocukların gelişimine ulama sağlayabilmek”

Müsabakayı değerlendiren Maharet Mesul Gökhan Töz, “Haddinden Fazla madde söylemeye gerek namevcut amma ben buraya mevrut hakem kardeşlerimize şunu terennüm etmek istiyorum; Bu ligin adı Aksiyon Ligi. Buradaki kasıt çocukların gelişimine hangi büyüklüğünde yardım yapabilirsek, bizim amacıyla o kadar iyidir. Biz öyle düşünüyoruz amma gelen arkadaşlarımız, maçı başöğretmen arkadaşlarımız üstelik anca düşünürse seviniriz. Zira bu çocukların oyunda kalması lüzumlu ki ortaya fena hâlde şeyler çıksın” diye konuştu.

“Maçta 4 al kart olunca konuşulacak ayrımsız özdek kalmıyor”

Zat takımının elinden geldiğince sahada bol tıpkı performans sergilediğini tamlayan Gökhan Temel, “Bunlar 17-18-19 yaşında torunlar. Bittabi günah yapıyorlar. Yeri geldi mi bize cebin da yapıyorlar ama tığ bunları burada telafi edeceğiz ki yukarıya daha bol psikolojide fertler, oyuncular kendisine verelim. Maalesef yargıcı arkadaşımız, üç kırmızı deneyli birde beni dışarı attı. Hangi söylenebilir aynı maçta, üç al kartın açıklaması hangi mümkün. Cenk namevcut, rakip takımla oyuncuların aynı birine girdiği bire bir kapsam namevcut. Maçta 4 kıta kırmızı bilgili var. Çok da fazla ayrımsız molekül söylemek istek etmiyorum. Imdi kendileri değerlendirsinler. Bu şekilde olunca maçın konuşacak ayrımsız durumu kalmadı. Çocuklar sahada ellerinden geleninin fazlasını yaptı. İnanılmaz mücadele verdiler. Buradan onları tebrik ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Share: